קורס פיתוח אפליקציות אונליין – האם אפשר למצוא עבודה בחברות פיתוח אם לומדים בקורס אונליין?

כיום, כל מי שמתעניין בלימודי תעודה, עתיד לגלות שמוצעות לו 2 דרכים מרכזיות באמצעותן הוא יוכל להשיג את מטרתו – הראשונה היא באמצעות קורס רגיל או פיזי – כזה, שמתקיים במוסד לימודים עם מרצים ותלמידים.

השיטה השנייה, שהופכת עם הזמן להיות יותר ויותר נפוצה היא לימודי פיתוח אפליקציות אונליין – כאשר, התלמידים לומדים מהבית הפרטי שלהם והשיעורים מועברים דרך רשת האינטרנט.

כך יוצא, שגם מי שמעוניין להירשם לקורס פיתוח אפליקציות, עתיד לגלות ש-2 האפשרויות הללו הינן אופציונאליות בעבורו וכל מה שהוא צריך לעשות, זה רק לבחור מתוכן את הדרך המועדפת ללמוד איך יוצרים אפליקציה

מה תלמדו בקורס פיתוח אפליקציות?

כל מסלול לימוד פיתוח אפליקציות יציע לכם תהליך לימודי שמתאים בדרך כלל לחסרי ניסיון וילווה אתכם לאורך כל הדרך, מהתקנת סביבת העבודה הנדרשת, ועד להעלאה של האפליקציה החדשה שפיתחתם לחנות האפליקציות.

קורסים מקצועיים יאפשרו לכם מסגרת מושלמת שתעזור לכם להפוך למתכנתי אפליקציות מבוקשים: המלצות על כלי עבודה מהטובים שיש היום, שיטות עבודה יסודיות בתכנון, עיצוב ופיתוח האפליקציה, ועוד היבטים חשובים של פיתוח אפליקציות שמתאים לעולם המשתנה שבו כולנו משתמשים באפליקציות.

למי מתאים קורס פיתוח אפליקציות?

פיתוח אפליקציות הוא תחום עיסוק פופולארי מאוד בשנים האחרונות, והמפתחים הטובים והמנוסים נהנים מטווחי שכר של 25,000 ₪ ומעלה, כשכירים או גם כעצמאים שמנהלים את הזמן ועומסי העבודה שלהם. לצד מי שמחפשים שינוי תעסוקתי, כדאי לדעת שיש מי שבוחרים ללמוד פיתוח אפליקציות גם על מנת לספק לעצמם את האפשרות לפתח אפליקציה לפי צרכי העיסוק האישי שלהם.

למה דווקא קורס פיתוח אפליקציות?

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הוא תהליך פשוט המאפשר למי שיש להם את הרצון ללמוד והגישה הטכנית לקבל מוצר מוגמר ברמה גבוהה מאוד ובמאמץ לא גדול. בניגוד לקורס תכנות, קורס עיצוב גרפי וקורסים אחרים שהם בדרך כלל מתמשכים על פני יותר שעות ודורשים יותר משאבים מהלומד, לימוד פיתוח אפליקציות בקורס קצר וממוקד (שמתאים גם לחסרי ניסיון בתחום) יכול להימשך 3-5 חודשים, וקורס מקיף לפיתוח אפליקציות הכולל גם יכולות מתקדמות ופיתוח אפליקציות לחנות של אפל, יימשך יותר זמן.

כמה עולה קורס פיתוח אפליקציות?

קורסי פיתוח אפליקציות אונליין מגיעים במסגרות מחיר וזמנים שונות. לימוד פיתוח אפליקציות אפשרי גם ממחיר של החל מ – 2,500 ₪, אולם בדרך כלל כדאי להשוות לא רק מחירים אלא גם את מסגרת השעות של הקורס והנושאים הנלמדים בו כמו גם את הזמינות של המדריך לליווי במהלך ביצוע פרויקטים ושיעורי בית והליווי של בוגרים במהלך פרוייקט הסיום ואפילו מציאת עבודה בתחום.

למה ללמוד קורס פיתוח אפליקציות אונליין?

נגיף קורונה, לימד אותנו שהחיים לא צפויים וישנם בלת"מים אשר יכולים לשנות את חיינו מהקצה לקצה – הריחוק החברתי שנדרש כחלק מהמלחמה בנגיף, גרמו לעלייה בביקוש לקורסים הנלמדים אונליין.

כמובן, שהיתרונות של לימודי קורס פיתוח אפליקציות אונליין הן עוד רבים וכוללים בין היתר:

  •  זמנים גמישים – קיימת אפשרות לצפייה בשיעורים בזמנים נוחים – במקרים רבים, השיעורים יהיו זמינים לתלמידים לאורך כל שעות היממה.
  • נוחות – בכדי לקחת חלק בקורס אונליין, אין צורך לצאת מהבית ואפילו לא לקום מהכיסא.
    כל אחד והקצב שלו – ברוב המקרים ניתן לצפות בכל שיעור יותר מפעם אחת, כך שכל אחד יוכל להתקדם לפי הקצב שלו ואף לחזור על שיעורים שהיו פחות מובנים.
  • ללא תחושת מבוכה – בקורסים הפיזיים, רבים מהתלמידים מוצאים את עצמם נבוכים או מתביישים לשאול שאלות או להגיד שהם לא הבינו משהו. במקרים של קורסים אונליין, אין שום סיבה להרגיש מבוכה מכיוון שלכל תלמיד יש ערוץ ישיר ואישי עם המדריכים.
  • תרגולים נוחים – קורס פיתוח אפליקציות, מורכב הן מחלק עיוני והן מחלק יישומי – תרגולים בפועל. אין מקום נוח יותר לתרגולים שכאלו מאשר הבית הפרטי – כמובן, שהתרגולים מתבצעים כאשר המדריכים מלווים את התלמידים באונליין.

 

כאמור, קורס פיתוח אפליקציות אונליין טומן בחובו קשת של יתרונות ולכן, חשוב שאלו שעדיין מתלבטים, יכירו את כל אותם היתרונות ובהתאם לדרישות האישיות שלהם, יקבלו את ההחלטה המושכלת והנבונה, לגבי צורת הלימוד המתאימה.

ומה לגבי עבודה לבוגרים?

ובכן, נקדים ונאמר שהסיכויים למציאת עבודה לבוגרים קורס פיתוח אפליקציות אונליין הוא לא נמוך יותר מאלו אשר סיימו את לימודיהם בקורסים הקונבנציונאליים.

כמובן, שחשוב לבחור את מסגרת הלימוד בקפידה, לוודא מי המסגרת אשר עומדת מאחוריה, מהן דרישות הקורס, מה הנושאים הנלמדים ומה כתוב בתעודה אותה יקבלו הבוגרים.

חשוב לדעת שיש מסגרות לימוד אשר מציעות קורס פיתוח אפליקציות אונליין ואף מתחייבות לסייע במציאת עבודה לבוגרי הקורסים – מי שחושש שלא ימצא עבודה, יוכל לבחור במסגרת שכזאת.

בשורה התחתונה, במידה ומקפידים לבחור בתבונה את אותה מסגרת קורס פיתוח אפליקציות אונליין, הסיכויים למציאת עבודה בתחום יהיו כיום שווי ערך לאלו של בוגרי הקורסים הקונבנציונאליי

איך בוחרים מסלול לימוד פיתוח אפליקציות?

כאמור, מגוון של מסגרות לימוד מציעות קורסים לפיתוח אפליקציות, בדרך כלל במחירים שמתחילים ב – 2,500 ₪ לקורס פיתוח אפליקציות אונליין. מחירים מרביים עבור לימוד פיתוח אפליקציות עשויים להגיע ל – 8,000 ₪ ומעלה, אם אתם בוחרים לשלב במסלול הלימוד שלכם גם קורסים מתקדמים כמו למשל פיתוח בג'אווה שיקנה לכם יכולות מתקדמות ויתרון תחרותי בשוק מפתחי האפליקציות.

בבחירה במסגרת הלימוד לפיתוח אפליקציות חשוב לקחת בחשבון את המקצועיות, הוותק והניסיון של מסגרת הלימוד; את הסיוע במציאת עבודה וההשתלבות בשוק לאחר תום הקורס ועמידה בתנאים לסיום, את הלימודים אונליין וגם את הליווי האישי במהלך התרגול והפיתוח של פרויקטים ראשונים שלכם, את איכות חומרי הלימוד והמערכת הדיגיטלית שדרכה תלמדו, ועוד.